Hogelandcup Dames 1,

Voor meer informatie over de hogelandcup klik u op deze link

De Dames van Loppersum spelen op 30 december as. om 19.00 uur

Programma Hogeland Cup 2016-2017

Poule B2 – dinsdag 27 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.20     Stedum             –       Ezinge

19.20 – 19.40     Farmsum           –       Rood Zwart Baflo

19.40 – 20.00     Stedum             –       Farmsum

20.00 – 20.20     Ezinge               –       Rood Zwart Baflo

20.20 – 20.40     Farmsum           –       Ezinge

20.40 – 21.00     Rood Zwart Baflo        –       Stedum

 

Poule B3 – dinsdag 27 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)

21.00 – 21.20     Eenrum             –       Zeester

21.20 – 21.40     ‘t Zandt             –       Warffum

21.40 – 22.00     Eenrum             –       ‘t Zandt

22.00 – 22.20     Zeester             –       Warffum

22.20 – 22.40     ‘t Zandt             –       Zeester

22.40 – 23.00     Eenrum             –       Warffum

 

Poule B1 – woensdag 28 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.20     Noordpool          –       Meedhuizen

19.20 – 19.40     Onderdendam    –       Holwierde

19.40 – 20.00     Noordpool          –       Onderdendam

20.00 – 20.20     Meedhuizen        –       Holwierde

20.20 – 20.40     Onderdendam    –       Meedhuizen

20.40 – 21.00     Holwierde          –       Noordpool

 

Poule B4 – woensdag 28 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)

21.00 – 21.20     TEO                  –       Woltersum

21.20 – 21.40     Usquert             –       Bedum zondag

21.40 – 22.00     TEO                  –       Usquert

22.00 – 22.20     Woltersum         –       Bedum zondag

22.20 – 22.40     Usquert             –       Woltersum

22.40 – 23.00     Bedum zondag   –       TEO

 

Poule D1 – donderdag 29 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.20     Winsum             –       SIOS

19.20 – 19.40     EKC                   –       SV Bedum

19.40 – 20.00     Winsum             –       EKC

20.00 – 20.20     SIOS                 –       SV Bedum

20.20 – 20.40     EKC                  –       SIOS

20.40 – 21.00     SV Bedum         –       Winsum

 

Poule D2 – donderdag 29 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)

21.00 – 21.20     De Heracliden     –       De Pelikanen

21.20 – 21.40     Middelstum/KRC  –       Farmsum

21.40 – 22.00     De Heracliden     –       Middelstum/KRC

22.00 – 22.20     De Pelikanen      –       Farmsum

22.20 – 22.40     Middelstum/KRC  –       De Pelikanen

22.40 – 23.00     Farmsum           –       De Heracliden

 

Poule D3 – vrijdag 30 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.20     Holwierde          –       Corenos

19.20 – 19.40     Rood Zwart Baflo        –       Loppersum

19.40 – 20.00     Holwierde          –       Rood Zwart Baflo

20.00 – 20.20     Corenos             –       Loppersum

20.20 – 20.40     Rood Zwart Baflo        –       Corenos

20.40 – 21.00     Loppersum         –       Holwierde

 

Poule D4 – vrijdag 30 december 2016 (De Mencke – Uithuizen)

21.00 – 21.20     Noordpool          –       De Fivel

21.20 – 21.40     Meedhuizen        –       VVSV’09

21.40 – 22.00     Noordpool          –       Meedhuizen

22.00 – 22.20     De Fivel             –       VVSV’09

22.20 – 22.40     Meedhuizen        –       De Fivel

22.40 – 23.00     VVSV’09            –       Noordpool

 

Poule A1 – maandag 2 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.20     Omlandia           –       Winsum zondag

19.20 – 19.40     winnaar poule B4        –       SIOS

19.40 – 20.00     Omlandia           –       winnaar poule B4

20.00 – 20.20     Winsum zondag  –       SIOS

20.20 – 20.40     winnaar poule B4        –       Winsum zondag

20.40 – 21.00     SIOS                 –       Omlandia

 

Poule A2 – maandag 2 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

21.00 – 21.20     Winsum zaterdag        –       Corenos

21.20 – 21.40     winnaar poule B1        –       De Heracliden

21.40 – 22.00     Winsum zaterdag        –       winnaar poule B1

22.00 – 22.20     Corenos             –       De Heracliden

22.20 – 22.40     winnaar poule B1        –       Corenos

22.40 – 23.00     De Heracliden     –       Winsum zaterdag

 

Poule A3 – dinsdag 3 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.20     NEC Delfzijl                –       De Fivel

19.20 – 19.40     winnaar poule B3        –       Middelstum

19.40 – 20.00     NEC Delfzijl                –       winnaar poule B3

20.00 – 20.20     De Fivel             –       Middelstum

20.20 – 20.40     winnaar poule B3        –       De Fivel

20.40 – 21.00     Middelstum        –       NEC Delfzijl

 

Poule A4 – dinsdag 3 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

21.00 – 21.20     Appingedam       –       Poolster

21.20 – 21.40     winnaar poule B2        –       De Pelikanen

21.40 – 22.00     Appingedam       –       winnaar poule B2

22.00 – 22.20     Poolster             –       De Pelikanen

22.20 – 22.40     winnaar poule B2        –       Poolster

22.40 – 23.00     De Pelikanen      –       Appingedam

 

Poule 1 O19 – woensdag 4 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.20     NEC Delfzijl                –       Omlandia

19.20 – 19.40     Zeester             –       DVC Appingedam

19.40 – 20.00     NEC Delfzijl                –       Zeester

20.00 – 20.20     Omlandia           –       DVC Appingedam

20.20 – 20.40     Zeester             –       Omlandia

20.40 – 21.00     NEC Delfzijl                –       DVC Appingedam

 

Poule 2 O19 – woensdag 4 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

21.00 – 21.20     VV Winsum        –       Noordpool

21.20 – 21.40     Middelstum        –       SV Bedum

21.40 – 22.00     VV Winsum        –       Middelstum

22.00 – 22.20     Noordpool          –       SV Bedum

22.20 – 22.40     Middelstum        –       Noordpool

22.40 – 23.00     VV Winsum         –       SV Bedum

 

Poule X – ½F – donderdag 5 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.25     winnaar poule A1        –       nr. 2 poule A2

19.25 – 19.50     nr. 2 poule A1    –       winnaar poule A2

19.50 – 20.15     winnaar poule A1        –       nr. 2 poule A1

20.15 – 20.40     nr.2 poule A2     –       winnaar poule A2

20.40 – 21.05     nr.2 poule A1     –       nr. 2 poule A2

21.05 – 21.30     winnaar poule A2        –       winnaar poule A1

 

Poule Y – ½F – vrijdag 6 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

 19.00 – 19.25     winnaar poule A3        –       nr. 2 poule A4

19.25 – 19.50     nr. 2 poule A3    –       winnaar poule A4

19.50 – 20.15     winnaar poule A3        –       nr. 2 poule A3

20.15 – 20.40     nr.2 poule A4     –       winnaar poule A4

20.40 – 21.05     nr.2 poule A3     –       nr. 2 poule A4

21.05 – 21.30     winnaar poule A4        –       winnaar poule A3

 

Finales – zaterdag 7 januari 2017 (De Mencke – Uithuizen)

14.00 – 14.25     E       nr. 1 poule 1 O19 – nr. 2 poule 2 O19

14.27 – 14.52     F       nr. 1 poule 2 O19 – nr. 2 poule 1 O19

14.54 – 15.19     G       nr. 1 poule D1 – nr. 4 poule D1

15.21 – 15.46     H       nr. 2 poule D1 – nr. 3 poule D1

15.48 – 16.13               verliezer wedstrijd E – verliezer wedstrijd F

16.15 – 16.40               winnaar wedstrijd E – winnaar wedstrijd F

16.42 – 17.07               verliezer wedstrijd G – verliezer wedstrijd H

17.09 – 17.34               winnaar wedstrijd G – winnaar wedstrijd H     

17.40 – 18.10            Demonstratiewedstrijd

18.15 – 18.50     Q       winnaar poule B1 – winnaar poule B2

18.52 – 19.17     R      winnaar poule B3 – winnaar poule B4

19.19 – 19.44     S       winnaar poule X – nr. 2 poule Y

19.46 – 20.11     T       winnaar poule Y – nr. 2 poule X

20.13 – 20.38               verliezer wedstrijd Q – verliezer wedstrijd R

20.40   21.05               winnaar wedstrijd Q – winnaar wedstrijd R

21.07 – 21.32            verliezer wedstrijd S – verliezer wedstrijd T

21.35 – 22.00               winnaar wedstrijd S – winnaar wedstrijd T